fbpx

Zespół Brain Academy

Eksperci i pasjonaci kognitywnej optymalizacji nauczą Twoich pracowników, w jaki sposób poprawić swoją produktywność, zapanować nad stresem i podejmować lepsze decyzje.
Wszystko w oparciu o rzetelną, naukową wiedzę

Piotr Bucki

psychologia biznesu

Od 17 lat pomaga ludziom szlifować kompetencje w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce, a także z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii.

Autor książki „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i anglojęzycznej „Life's a pitch and then you die”. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademy wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro.

Michał Kanarkiewicz

Strategia w biznesie

Wykładowca MBA, trener, autor 4 książek, mówca inspiracyjny TEDx.

Uczy myśleć strategicznie i logicznie metodami aktywnymi. Dzięki jego metodologii zespoły zaczynają myśleć skuteczniej i z szerszą perspektywą. Wykorzystuje strategie szachowych mistrzów do pokazywania sposobu, w jaki firma może urosnąć.

W gronie jego klientów są międzynarodowe organizacje, takie jak: Ernst & Young, Heineken, Volvo, UBS, Santander Bank Polska, Bank Zachodni WBK, Capgemini i Rockwell. Regularnie występuje na największych scenach wydarzeń biznesowych oraz związanych z rozwojem osobistym i zawodowym.

Viola Urban

dieta, suplementacja

Dyplomowany dietetyk, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka bloga www.okiemdietetyka.pl, wielu publikacji popularnonaukowych w serwisach takich jaktrójmiasto.pl, mobilni.pl oraz książki "Poranne Inspiracje, czyli 100 przepisów na zdrowe śniadanie". Na co dzień prowadzi poradnię dietetyczną online oraz agencję marketingu dietetycznego Diet Support.

Jej misją jest działanie na dużą skalę, aby jak najwięcej osób mogło poznać zasady zdrowego stylu życia poparte wiedzą akademicką. Mówi o sobie, że jest zbieraczem zawodów, ponieważ w swoje pracy wykorzystuje dietetykę, fotografię, stylizację jedzenia, marketing oraz copywriting. Łącząc wszystkie te obszary swoich zainteresowań tworzy portal internetowy odwiedzany przez kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie. Po pracy wielka fanka jogi, jazdy na rowerze oraz chodzenia po górach.

Dawid Woźniakowski

HORMONy, NEUROPRZEKAŹNIKI

Wykładowca z międzynarodową akredytacją szkoleniowców REPs (Register of Exercise Professionals) oraz specjalistą ds. odżywiania i suplementacji. Autor bloga oraz wielu artykułów publikowanych w prasie i internecie.

Specjalizuje się w pomaganiu osobom z poważnymi zaburzeniami hormonalnymi, chorobami metabolicznymi oraz autoimmunologicznymi. Szkoleniowiec prowadzący warsztaty dla firm związane ze zdrowym stylem życia i świadomością własnego organizmu.

Współpracował z markami takimi jak Samsung, T-mobile, H&M czy Nestlé.

Adam Bartkiewicz

PRODUKTYWNA PRACA

Product Evangelist w Spark and Mortar, spółce z Grupy USP, która pełni rolę inkubatora nowych produktów poprawiających jakość życia.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, fizjoterapeuta, bloger, zainteresowany wykorzystaniem nowych technologii w rehabilitacji ruchowej i neurologicznej.

Wierzy, że zdrowe ciało i dobre życie zależą od zdrowia mózgu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pomaga zrozumieć, jak praca mózgu wpływa na produktywność i osiąganie celów.

Natalia Knopek

JOGA, MEDYTACJa

Certyfikowany nauczyciel w standardzie Yoga Alliance jako RYT200 (Registered Yoga Teacher – 200). Autorka książek "Dlaczego joga?" i "Miej umiar". Swoją praktykę określa jako dynamiczną z jednoczesną uważnością na świadomość ciała i umysłu w jodze. Skupiona na skutecznej relaksacji, wyciszeniu i rozluźnieniu – tak bardzo przydatnym w obecnym świecie.

Swoją praktykę rozwijała w Indiach, Polsce i Danii. Przez dwa lata prowadziła swoje studio jogi w Danii, obecnie będąc w Polsce, chętnie dzieli się swoją wiedzą z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała. Zwolenniczka uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzy w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku

Patryk Kozłowski

BUSINESS DEVELOPMENT

Partnership Manager w Spark and Mortar. Product Manager i współtwórca projektu Brain Academy – interdyscyplinarnych warsztatów dla firm służących zwiększaniu produktywności.

Wcześniej był odpowiedzialny za rozwój biznesu i produktu w ITH Holding Company, spółce technologicznej z rynku turystycznego. Nadzorował i szkolił zespoły w zakresie umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych w wielu branżach. W pracy stawia na dużą świadomość zespołu, przejrzystą komunikację oraz zwinne metody zarządzania.


???

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Masz wiedzę którą chcesz się dzielić z innymi?
Napisz do nas na brainacademy@sparkmortar.com
Porozmawiajmy o współpracy.

Napisz do mnie i porozmawiajmy o tym jak Brain Academy może wesprzeć Twój biznes

zesp-brain-academy-polska