brain_TEAM

Eksperci i pasjonaci kognitywnej optymalizacji nauczą Cię tego, w jaki sposób poprawić swoją produktywność, zapanować nad stresem i podejmować lepsze decyzje. Wszystko w oparciu o doświadczenie i naukę.

Piotr Bucki

Trener

Od 17 lat pomaga ludziom szlifować kompetencje w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce, a także z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. <br><br>Autor książki „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i anglojęzycznej „Life’s a pitch and then you die”. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademy wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro.

Dr Joanna Podgórska (Wojsiat)

TRENER

Doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia, ze specjalnością neurochemia. Redaktor naukowy, szkoleniowiec i wykładowca (biochemia, biologia molekularna, dietetyka), dietetyk sportowy i miłośniczka aktywności fizycznej (w szczególności treningu oporowego i cross-fit), zdrowego odżywiania, rozsądnej suplementacji i popularyzacji nauki. Autorka licznych prac poglądowych i oryginalnych z zakresu neurobiologii i biochemii opublikowanych na łamach czasopism polskich i zagranicznych, PubMed oraz rozdziału w monografii. Uczestniczyła jako prelegent i specjalista w kilkudziesięciu konferencjach i eventach branżowych w krajach Unii Europejskiej. Swoje doświadczenie i wiedzę zyskała na projektach badawczych w Instytucie Biologii Doświadczalnej, na stanowisku kierownika działu B+R w firmie farmaceutycznej zajmującej się tworzeniem żywności specjalnego przeznaczenia medycznego i specjalistycznych suplementów diety oraz podczas prac naukowych w Centro de Investigaciones Biologicas w Madrycie.

Dawid Woźniakowski

TRENER

Wykładowca z międzynarodową akredytacją szkoleniowców REPs (Register of Exercise Professionals) oraz specjalistą ds. odżywiania i suplementacji. Autor bloga oraz wielu artykułów publikowanych w prasie i internecie. Specjalizuje się w pomaganiu osobom z poważnymi zaburzeniami hormonalnymi, chorobami metabolicznymi oraz autoimmunologicznymi. Szkoleniowiec prowadzący warsztaty dla firm związane ze zdrowym stylem życia i świadomością własnego organizmu. Współpracował z markami takimi jak Samsung, T-mobile, H&M czy Nestlé.

Viola Urban

trener

Dyplomowany dietetyk, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka bloga www.okiemdietetyka.pl, wielu publikacji popularnonaukowych w serwisach takich jaktrójmiasto.pl, mobilni.pl oraz książki “Poranne Inspiracje, czyli 100 przepisów na zdrowe śniadanie”.
Na co dzień prowadzi poradnię dietetyczną online oraz agencję marketingu dietetycznego Diet Support. Jej misją jest działanie na dużą skalę, aby jak najwięcej osób mogło poznać zasady zdrowego stylu życia poparte wiedzą akademicką. Mówi o sobie, że jest zbieraczem zawodów, ponieważ w swoje pracy wykorzystuje dietetykę, fotografię, stylizację jedzenia, marketing oraz copywriting. Łącząc wszystkie te obszary swoich zainteresowań tworzy portal internetowy odwiedzany przez kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie. Po pracy wielka fanka jogi, jazdy na rowerze oraz chodzenia po górach.

Adam Bartkiewicz

TRENER

Product Evangelist w Spark and Mortar, spółce z Grupy USP, która pełni rolę inkubatora nowych produktów poprawiających jakość życia. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, fizjoterapeuta, bloger, zainteresowany wykorzystaniem nowych technologii w rehabilitacji ruchowej i neurologicznej. Wierzy, że zdrowe ciało i dobre życie zależą od zdrowia mózgu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pomaga zrozumieć, jak praca mózgu wpływa na produktywność i osiąganie celów.

Patryk Kozłowski

TRENER, CEO

„Mózg to najważniejszy organ człowieka, a dopiero od niedawna zrozumiałem, jak niewiele wiedziałem o jego działaniu i prawidłowym funkcjonowaniu. Gdyby ktoś kilka lat temu, kiedy rozwijałem się na rynku nieruchomości i w branży e-commerce, powiedział mi to wszystko, czego dowiedziałem się w ramach tworzenia Brain Academy – byłbym szczęśliwszym, spokojniejszym i co najważniejsze, zdrowszym człowiekiem.

Brain Academy jest projektem, który edukuje i wspiera ludzi w zdrowym myśleniu, zdrowej pracy, zdrowym życiu. Bez względu na to, czy jesteś prawnikiem, przedsiębiorcą, programistą czy księgowym – jesteś osobą, która używa mózgu – niczym narzędzia – każdego dnia. Zgadnij, jakiemu „narzędziu” poświęcasz zbyt mało uwagi…

I właśnie dlatego stworzyliśmy z zespołem ekspertów Brain Academy – żebyś Ty i bliskie Ci osoby – pracownicy, rodzina, znajomi – pracowali, żyli, myśleli – LEPIEJ I ZDROWIEJ.
Opieramy się na badaniach, doświadczeniu i wiedzy z zakresu medycyny ogólnej, dietetyki, neurologii, psychologii- to wszystko dostosowywane do Twoich realiów życia i pracy. Nie uznajemy pseudonauki, neuro-mitów i ‚prostych odpowiedzi’. Napisz do mnie i porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc Ci optymalnie i zdrowo myśleć, pracować oraz żyć – każdego dnia.”

Dołącz do projektu


Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Masz wiedzę którą chcesz się dzielić z innymi?
Napisz do nas i porozmawiajmy o współpracy.

Piotr Mazek

HEAD OF SALES

Irina Varvarych

Office manager

Tomasz Jaksender

partnerships manager

Aleksander Ilcewicz

Head of Communications

NAPISZ

Porozmawiajmy o tym jak Brain Academy może pomóc Tobie i Twojej firmie

2019_BRAIN ACADEMY POLSKA

brain_hacks

Jako jedna z pierwszych osób uzyskaj dostęp do naszej zamkniętej grupy dyskusyjnej