BRAIN_labs
Otwarte szkolenia i warsztaty

Stres i zdrowie umysłowe to najważniejsze z niewidocznych czynników, które wpływają na satysfakcję i zaangażowanie każdego człowieka

4.5 x
częściej

jesteśmy nieefektywni, gdy nie otrzymujemy wsparcia w walce ze złymi nawykami, depresją lub stresem**

8 /10
pracowników

doświadcza czynników powodujących stres w miejscu pracy*

64 %
decyzji

dotyczących rezygnacji z zadań i zaprzestania dążenia do celów jest spowodowane zbyt wysokim poziomem stresu i potrzebą zmian środowiskowych*

Nasi eksperci nauczą Cię, w jaki sposób
poprawić produktywność, zapanować nad stresem i podejmować lepsze decyzje

Dlaczego warto porozmawiać o mózgu?

Koncentracja w czasach multi-taskingu

Koncentracja na zadaniach i sprawne działanie w stresie to umiejętności, których można się nauczyć. Pomagamy zrozumieć mechanizmy i uczymy wykorzystania odpowiednich narzędzi.

Od środowiska pracy do optymalnej diety

W Brain Academy uczymy efektywnych nawyków i tworzenia zdrowego środowiska pracy. Mimo, że zależy od nich większość naszych zachowań i decyzji, poświęcamy im wciąż za mało uwagi.

Efektywność w każdych warunkach

Każdy człowiek jest efektywny tylko w sprzyjających warunkach. Skontaktuj się z nami, abyśmy nauczyli Cię lepszej i zdrowszej pracy.

„Mózg to najważniejszy organ człowieka, a dopiero od niedawna zrozumiałem, jak niewiele wiedziałem o jego prawidłowym funkcjonowaniu. Gdyby ktoś kilka lat temu, kiedy rozwijałem się na rynku nieruchomości i w branży e-commerce, powiedział mi to wszystko, czego dowiedziałem się w ramach tworzenia Brain Academy – byłbym szczęśliwszym, spokojniejszym i co najważniejsze, zdrowszym człowiekiem.

Brain Academy jest projektem, który edukuje i wspiera ludzi w zdrowym myśleniu, zdrowej pracy, zdrowym życiu. Bez względu na to, czy jesteś prawnikiem, przedsiębiorcą, programistą czy księgowym – jesteś osobą, która używa mózgu – niczym narzędzia – każdego dnia. Zgadnij, jakiemu „narzędziu” poświęcasz zbyt mało uwagi…

I właśnie dlatego stworzyliśmy z zespołem ekspertów Brain Academy – żebyś Ty i bliskie Ci osoby – pracownicy, rodzina, znajomi – pracowali, żyli, myśleli – LEPIEJ I ZDROWIEJ. Opieramy się na badaniach, doświadczeniu i wiedzy z zakresu medycyny ogólnej, dietetyki, neurologii, psychologii- to wszystko dostosowywane do Twoich realiów życia i pracy. Nie uznajemy pseudonauki, neuro-mitów i ‚prostych odpowiedzi’. Napisz do mnie i porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc Ci optymalnie i zdrowo myśleć, pracować oaz żyć – każdego dnia.”

OPINIE KLIENTÓW

Marek Małachowski

CEO
MANUBIA
#e-commerce

"Zbliża się 22:00, a my nadal na firmowym czacie dyskutujemy o tym, czego dowiedzieliśmy się na warsztatach Brain Academy. Zrobiliście to po mistrzowsku! Było ciekawie, merytorycznie i interaktywnie. W szkoleniu uczestniczyła cała nasza firma i każdy z nas dostał porcję wartościowej wiedzy o mózgu i pracy umysłowej, którą może wykorzystać niezależnie od stanowiska."

Cezary Lech

CEO, Wydawca
SPRAWNY MARKETING
#marketing

"Szkolenie Brain Academy skłoniło cały zespół do wdrożenia nowych rozwiązań, które poprawiają efektywność pracy całej firmy. Ze spotkania wynieśliśmy dużo wartościowej wiedzy i praktycznych wskazówek, które zostały nam przekazane w prosty, przystępny sposób. Szkolenie Brain Academy to cenna porcja wiedzy dla każdego pracownika i pracodawcy!"

Marcin Flak

Partner
FAIRFIELD
#kancelaria

"Zawód prawnika to konieczność rozwiązywania trudnych problemów pod presją czasu. Dlatego tak ważna jest odporność na stres i umiejętność zachowania koncentracji. Szkolenie Brain Academy pozwoliło nam lepiej zrozumieć, w jaki sposób zmieniając organizację pracy, codzienne nawyki czy dietę możemy poprawić naszą efektywność."

Maciej Lewiński

Ekspert Google Analytics
MACIEJLEWIŃSKI.PL
#analityka

"Zespół Brian Academy nieźle dał popalić mojej głowie i mózgowi! To niesamowite jak można wpływać na pracę tego mięśnia. Jeśli masz problem ze skupieniem, koncentracją lub pracą kreatywną - wybierz się tu na szkolenie""

"Szkolenie Brain Academy to był doskonały wstęp do przygotowania prelekcji - mówię to jako debiutant na I love Marketing. Przede wszystkim było bardzo merytorycznie - to jedno z lepszych szkoleń w jakich kiedykolwiek uczestniczyłem!"

Karol Paciorek

CEO
IMPONDERABILIA
#social-media

"Nie samą pracą żyje człowiek - to właśnie pozwoliło mi zrozumieć szkolenie od Brain Academy. Worklife balance, ale też online - offline balance. Zrozumiałam jak działa ludzki mózg i organizm, jak wykorzystać ich potencjał, jak działać efektywnie. Świetne szkolenie, które pozwala na większą efektywność w każdym aspekcie życia!"

Anna Ledwoń-Blacha

Founder, Creative Director
MORE BANANAS
#marketing

"W branży reklamowej/PR jednym z największych problemów jest stres oraz kreatywne wypalenie. Przeczytanie książki, poradnika zawsze poszerza horyzonty, ale nie zastąpi to człowieka, eksperta, który pomoże Ci otworzyć drzwi do samodoskonalenia. I takich ekspertów ma właśnie Brain Academy. To na ich warsztatach dowiedziałem się, jak powinienem się odżywiać by pozostać skoncentrowanym, jak nawykami możemy żonglować i w końcu jak radzić sobie ze stresem.Szkolenia bardzo merytoryczne, prosto i logicznie wytłumaczone z doskonale przygotowanymi prowadzącymi. Będę polecał każdemu z mojej branży!"

Wojciech Kardyś

Founder
GOOD FOR YOU
#marketing

"Błędy poznawcze, nieracjonalne uproszczenia i trudność z abstrakcyjnym myśleniem probabilistycznym dotyczą nas wszystkich - tak działa ludzki mózg. Nieważne, czy jesteś CEO, masz tytuł profesora, nazywają Cię ekspertem czy odpowiadasz za najbardziej skomplikowane rozwiązania inżynieryjne wszech-czasów - pewnych automatyzmów i ograniczeń ludzkiej psychiki nie da się po prostu ominąć. Można jednak być ich świadomym! Można wypracować zestaw meta-umiejętności. Można nauczyć się identyfikować je we własnych procesach myślowych. Można poznać własną neuro-biologię i odpowiednio sobie z tym wszystkim radzić. I to właśnie jest przewaga, którą dają szkolenia Brain Academy. Uniwersalna (niezależną od dziedziny, branży czy "poziomu") wiedza, zestaw meta-umiejętności i konkretne doświadczenia wypracowane w czasie warsztatów."

Kamil Bolek

CMO
LIFETUBE
#marketing

NAPISZ

Zapisz się już dziś i odbierz limitowany kod rabatowy dla siebie i osób towarzyszących.

WKRÓTCE NOWE TERMINY NA Q4/2019!
ROZWIĄZANIE DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Lvl. 1

W jaki sposób funkcjonuje nasz mózg w pracy i co mu zagraża?

Jak szybko mózg zużywa energię?

Czy warto stosować multitasking?

Jakie są najgroźniejsze dystraktory w naszej pracy?

Jak nauczyć się traktować swój mózg jako narzędzie?

Sposoby optymalizacji pracy mózgu – praktyczne wskazówki.

 

Na czym polega praca głęboka?

Co pomaga w osiąganiu “deep work”?

Metody pracy głębokiej.

Narzędzia do osiągania “deep work”.

 

Lvl. 2

Kortyzol – przyjaciel czy wróg.

Jak zbadać poziom kortyzolu?

Pozytywne aspekty działania kortyzolu.

Negatywne aspekty działania kortyzolu.

Sposoby radzenia sobie ze stresem.

Jak biochemia mózgu wpływa na nasze zachowanie?

Najważniejsze neuroprzekaźniki.

Jak zbadać poziom neuroprzekaźników?

Jak wpływać na regulację poziomu neuroprzekaźników?

Jak wygląda idealna dieta dla mózgu?

Odżywianie a funkcjonowanie mózgu.

Najlepsze produkty dla mózgu.

Jak układ trawienny wpływa na funkcjonowanie mózgu?

Lvl. 3

Jakie błędy popełnia nasz mózg?

Czy da się uniknąć błędów poznawczych?

Nauka oddychania.

Techniki mindfulness.

Podstawy medytacji.

Jakie ćwiczenia związane z relaksacją i medytacją można wykonywać w domu?

 

ZAPISZ SIĘ

Zapisz się już dziś i odbierz limitowany kod rabatowy dla siebie i osób towarzyszących.

2019_BRAIN ACADEMY POLSKA

RABAT 15%

Napisz już dziś, aby zarezerwować miejsce na najbliższy termin szkolenia i uzyskać limitowany kod rabatowy.

brain_hacks

Jako jedna z pierwszych osób uzyskaj dostęp do naszej zamkniętej grupy dyskusyjnej