Mózg - najważniejsze narzędzie każdego_ programisty start-upera CEO prawnika marketera managera handlowca

Zadbaj o zdrowie mózgu, dobrostan umysłowy i zwiększenie świadomość swojej firmy lub zespołu.
Odkryj na nowo potencjał swoich pracowników razem z Brain Academy.

Mózg - najważniejsze narzędzie każdego_

Zadbaj o zdrowie mózgu, dobrostan umysłowy i zwiększenie świadomość swojej firmy lub zespołu.
Odkryj na nowo potencjał swoich pracowników razem z Brain Academy.

Nasi eksperci nauczą Twój zespół JAK DZIAŁA MÓZG I JAK O NIEGO DBAĆ, JAK LEPIEJ panować nad stresem ORAZ JAK STWARZAĆ OPTYMALNE WARUNKI DO ŻYCIA I PRACY

BRAIN[up]

Konferencja 2020

Multitasking, nieświadomość i stres to nasi niewidzialni wrogowie

XXI wiek to wyzwanie dla naszego umysłu i mózgu. Każdy dzień to setki złych nawyków, dystraktorów i czynników stresogennych. Coraz więcej pracowników w Polsce odczuwa wypalenie nie tylko zawodowe, ale i życiowe, a wiedza neurologiczna i biochemiczna o nas samych jest na zbyt niskim poziomie, aby temu zaradzić.

Dobre odpowiedzi na trudne pytania nigdy nie są proste

Wszyscy pragniemy balansu i prostych, szybkich rozwiązań. Chcemy ograniczać stres, zwolnić tempo życia, zadbać o zdrowie psychiczne oraz fizyczne, ale jednocześnie często przemęczamy się w pracy i nie znajdujemy czasu na to, co najważniejsze. Niekiedy zmieniamy coś w życiu impulsywnie i tylko na chwilę. A przecież każda zmiana to proces i wiele etapów.

BRAIN_LABS

Szkolenia Otwarte

Praktyczne rozwiązania dla firmy oraz dla pracowników

Rozwiązaniem jest stworzenie zdrowego środowiska pracy opartego o efektywne nawyki oraz zwiększenie świadomości na temat neurobiologii, biznesu i psychologii. Wszystko to w oparciu o aktualna wiedzę naukowa, sprawdzone metody, doświadczenia praktyków i indywidualne podejście do każdego zagadnienia, problemu i osoby.

Wiedza oparta o naukę i doświadczenie szkoleniowców

Proponujemy szkolenia dla małych zespołów w grupach od 10 do 25 osób. Każdy dzień szkolenia składa się z czterech 1.5-godzinnych modułów, każdy oparty o część wykładową, interakcje z grupą, zadania w parach, studium przypadku i praktyczne przełożenie interdyscyplinarnej wiedzy na życie prywatne i zawodowe. Rozwiązanie szkoleniowe jest skalowalnym benefitem i daje firmie widoczne rezultaty procesowe oraz wizerunkowe.

OPINIE KLIENTÓW

Marek Małachowski

CEO
MANUBIA
#e-commerce

"Zbliża się 22:00, a my nadal na firmowym czacie dyskutujemy o tym, czego dowiedzieliśmy się na warsztatach Brain Academy. Zrobiliście to po mistrzowsku! Było ciekawie, merytorycznie i interaktywnie. W szkoleniu uczestniczyła cała nasza firma i każdy z nas dostał porcję wartościowej wiedzy o mózgu i pracy umysłowej, którą może wykorzystać niezależnie od stanowiska."

Cezary Lech

CEO, Wydawca
SPRAWNY MARKETING
#marketing

"Szkolenie Brain Academy skłoniło cały zespół do wdrożenia nowych rozwiązań, które poprawiają efektywność pracy całej firmy. Ze spotkania wynieśliśmy dużo wartościowej wiedzy i praktycznych wskazówek, które zostały nam przekazane w prosty, przystępny sposób. Szkolenie Brain Academy to cenna porcja wiedzy dla każdego pracownika i pracodawcy!"

Marcin Flak

Partner
FAIRFIELD
#kancelaria

"Zawód prawnika to konieczność rozwiązywania trudnych problemów pod presją czasu. Dlatego tak ważna jest odporność na stres i umiejętność zachowania koncentracji. Szkolenie Brain Academy pozwoliło nam lepiej zrozumieć, w jaki sposób zmieniając organizację pracy, codzienne nawyki czy dietę możemy poprawić naszą efektywność."

Maciej Lewiński

Ekspert Google Analytics
MACIEJLEWIŃSKI.PL
#analityka

"Zespół Brian Academy nieźle dał popalić mojej głowie i mózgowi! To niesamowite jak można wpływać na pracę tego mięśnia. Jeśli masz problem ze skupieniem, koncentracją lub pracą kreatywną - wybierz się tu na szkolenie""

"Szkolenie Brain Academy to był doskonały wstęp do przygotowania prelekcji - mówię to jako debiutant na I love Marketing. Przede wszystkim było bardzo merytorycznie - to jedno z lepszych szkoleń w jakich kiedykolwiek uczestniczyłem!"

Karol Paciorek

CEO
IMPONDERABILIA
#social-media

"Nie samą pracą żyje człowiek - to właśnie pozwoliło mi zrozumieć szkolenie od Brain Academy. Worklife balance, ale też online - offline balance. Zrozumiałam jak działa ludzki mózg i organizm, jak wykorzystać ich potencjał, jak działać efektywnie. Świetne szkolenie, które pozwala na większą efektywność w każdym aspekcie życia!"

Anna Ledwoń-Blacha

Founder, Creative Director
MORE BANANAS
#marketing

"W branży reklamowej/PR jednym z największych problemów jest stres oraz kreatywne wypalenie. Przeczytanie książki, poradnika zawsze poszerza horyzonty, ale nie zastąpi to człowieka, eksperta, który pomoże Ci otworzyć drzwi do samodoskonalenia. I takich ekspertów ma właśnie Brain Academy. To na ich warsztatach dowiedziałem się, jak powinienem się odżywiać by pozostać skoncentrowanym, jak nawykami możemy żonglować i w końcu jak radzić sobie ze stresem.Szkolenia bardzo merytoryczne, prosto i logicznie wytłumaczone z doskonale przygotowanymi prowadzącymi. Będę polecał każdemu z mojej branży!"

Wojciech Kardyś

Founder
GOOD FOR YOU
#marketing

"Błędy poznawcze, nieracjonalne uproszczenia i trudność z abstrakcyjnym myśleniem probabilistycznym dotyczą nas wszystkich - tak działa ludzki mózg. Nieważne, czy jesteś CEO, masz tytuł profesora, nazywają Cię ekspertem czy odpowiadasz za najbardziej skomplikowane rozwiązania inżynieryjne wszech-czasów - pewnych automatyzmów i ograniczeń ludzkiej psychiki nie da się po prostu ominąć. Można jednak być ich świadomym! Można wypracować zestaw meta-umiejętności. Można nauczyć się identyfikować je we własnych procesach myślowych. Można poznać własną neuro-biologię i odpowiednio sobie z tym wszystkim radzić. I to właśnie jest przewaga, którą dają szkolenia Brain Academy. Uniwersalna (niezależną od dziedziny, branży czy "poziomu") wiedza, zestaw meta-umiejętności i konkretne doświadczenia wypracowane w czasie warsztatów."

Kamil Bolek

CMO
LIFETUBE
#marketing

ROZWIĄZANIE DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB
s2

WYBIERZ PAKIET DLA SWOJEJ FIRMY

#efektywniejsza praca
#praktyczne porady
#dobre nawyki

Praktyczna wiedza o mózgu i jego procesach

Najczęściej powielane mity o mózgu

Analiza problemów poznawczych

Jak biochemia mózgu wpływa na nasze zachowanie?

Najważniejsze neuroprzekaźniki.

Jak zbadać poziom neuroprzekaźników?

Jak wpływać na regulację poziomu neuroprzekaźników?

Jak traktować swój mózg jako narzędzie?

Sposoby optymalizacji pracy mózgu – praktyczne wskazówki.

Dobre nawyki w życiu prywatnym

Na czym polega praca głęboka?

Co pomaga w osiąganiu “deep work”?

Metody pracy głębokiej.

Narzędzia do osiągania “deep work”.

#racjonalna ocena
#mniej błędów
#lepsza analiza i świadomość

 

W jaki sposób funkcjonuje nasz mózg w pracy i co mu zagraża?

Jak szybko mózg zużywa energię?

Czy warto stosować multitasking?

Jakie są najgroźniejsze dystraktory w naszej pracy?

 

Jakie błędy popełnia nasz mózg?

Heurystyki w życiu prywatnym i zawodowym

 

Kortyzol – przyjaciel czy wróg.

Jak zbadać poziom kortyzolu?

Pozytywne aspekty działania kortyzolu.

Negatywne aspekty działania kortyzolu.

Sposoby radzenia sobie ze stresem.

 

Czy da się uniknąć błędów poznawczych?

Rodzaje błędów poznawczych i ich przyczyny

#zdrowsze nawyki
#zdrowsza praca
#zdrowsze życie

 

Wpływ biochemii organizmu na pracę

Wpływ biochemii o nawyków na życie prywatne

Dobre nawyki po godzinie 17:00

Rytm dobowy, chronobiologia i sen

Minimalizm jako styl życia

 

 

Nauka oddychania.

Techniki relaksacyjne.

Techniki mindfulness.

Podstawy medytacji.

Praktyczne ćwiczenia umysłowe i fizyczne na poprawę kognicji

 

Dieta prokognitywna czyli jak odżywiać nasz mózg

Ketoza i dieta ketogeniczna – wady i zalety

Indeks glikemiczny, insulinowy i wpływ na działanie mózgu i organizmu

 

Optymalizacja i maksymalizacja potencjału neurobiologicznego

Uzależnienia, nadmiary i dysproporcje, a życie zawodowe i prywatne

Chemia stojąca za emocjami i decyzjami

 

TYLKO TERAZ

ZAPISY

Nie odkładaj zdrowia i optymalnej pracy umysłowej na jutro. Już dziś zadbaj o świadomość i zdrową efektywność Twojego zespołu. Zapewnij swojej firmie termin jeszcze w tym roku.

„Mózg to najważniejszy organ człowieka, a dopiero od niedawna zrozumiałem, jak niewiele wiedziałem o jego prawidłowym funkcjonowaniu. Gdyby ktoś kilka lat temu, kiedy rozwijałem się na rynku nieruchomości i w branży e-commerce, powiedział mi to wszystko, czego dowiedziałem się w ramach tworzenia Brain Academy – byłbym szczęśliwszym, spokojniejszym i co najważniejsze, zdrowszym człowiekiem.

Brain Academy jest projektem, który edukuje i wspiera ludzi w zdrowym myśleniu, zdrowej pracy, zdrowym życiu. Bez względu na to, czy jesteś prawnikiem, przedsiębiorcą, programistą czy księgowym – jesteś osobą, która używa mózgu – niczym narzędzia – każdego dnia. Zgadnij, jakiemu „narzędziu” poświęcasz zbyt mało uwagi…

I właśnie dlatego stworzyliśmy z zespołem ekspertów Brain Academy – żebyś Ty i bliskie Ci osoby – pracownicy, rodzina, znajomi – pracowali, żyli, myśleli – LEPIEJ I ZDROWIEJ. Opieramy się na badaniach, doświadczeniu i wiedzy z zakresu medycyny ogólnej, dietetyki, neurologii, psychologii- to wszystko dostosowywane do Twoich realiów życia i pracy. Nie uznajemy pseudonauki, neuro-mitów i ‚prostych odpowiedzi’. Napisz do mnie i porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc Ci optymalnie i zdrowo myśleć, pracować oaz żyć – każdego dnia.”

2019_BRAIN ACADEMY POLSKA

RABAT 15%

Napisz już dziś, aby uzgodnić szkolenie dla swojej firmy lub zespołu i uzyskać limitowany kod rabatowy.

brain_hacks

Jako jedna z pierwszych osób uzyskaj dostęp do naszej zamkniętej grupy dyskusyjnej